Event to wydarzenie, na którym wspierane są cele biznesowe organizacji. Biorąc udział w evencie mamy możliwość poznać lepiej markę i jej funkcjonowanie. Spotkanie kogoś na żywo może zrobić lepsze wrażenie niż tylko „spotkanie w internecie”. Dobrze zorganizowany event zostanie w pamięci każdego uczestnika, jednocześnie przez to wydarzenie marka zostanie zapamiętana w samych superlatywach.

Event lepszy od reklamy

Organizacja eventu może przynieść większe korzyści dla Ciebie i Twojej firmy niż zwykła reklama. Dlaczego? Event wzbudza w nas większe emocje. Fakt, niektóre reklamy społeczne budzą w nas również dużo emocji, jednak emocje związane z eventem zostają z nami zdecydowanie na dłużej. Mając kontakt na żywo z marką, możemy lepiej ją poznać, a przede wszystkim poznać ludzi, którzy ją tworzą. Tego typu spotkanie wzbudza zaufanie do marki, osoby czy firmy.

Miejsce ma znaczenie

Miejsce, w którym chcemy zorganizować event, ma ogromne znaczenie! A co powiesz na event za granicą? Elegancka kolacja w Paryżu, a może magiczny wieczór w Maroko? Dla nas to nie problem. Flugo MICE zorganizuje dla Ciebie nawet najbardziej wymagający event. Postaramy się spełnić Twoje wszelkie oczekiwania i sprostać nawet najbardziej szalonym pomysłom, ponieważ jesteśmy świadomi, że eventy są ważnym elementem w świecie biznesu.

Liczą się szczegóły

Postaraj się, aby każdy szczegół eventu był dopracowany. Nie zapomnij o upominkach dla swoich gości oraz o atrakcjach, które zadbają o pozytywny wizerunek Twojej firmy. Występ muzyczny lub pokaz tańca, mogą zrobić niesamowite wrażenie na uczestnikach spotkania, ale nie tylko. Gry takie, jak na przykład bilard też na pewno będą świetną atrakcją!

Warto też pomyśleć nad tematyką eventu. Motyw przewodni Twojego spotkania będzie świadczył o tym, że event był planowany ze starannością. Połączenie miasta, w którym będzie organizowany event oraz branży, którą zajmuje się firma, mogą okazać się ciekawym połączeniem.

Eventy z Flugo MICE

Zorganizujemy dla ciebie event, na jakim jeszcze nigdy nie byłeś! Nasz doświadczony zespół dołoży wszelkich starań, aby wszyscy Twoi goście zapamiętali go na długo. Organizacja eventów za granicą to jedna z naszych specjalności. Powierzając nam to zadanie masz gwarancję, że będziemy czuwać nad tym od początku, aż do samego końca. Leć razem z nami!